« | Головна | »

Зразок (бланк) ухвали про обєднання адміністративних справ в одне провадження

Додав cadaver | Червень 5, 2009

Стаття 116 КАС України передбачає можливісь обєднання адміністративних справ в одне провадження для спільного розгляду і вирішення адміністративних справ за однорідними позовними заявами одного й того ж позивача до тогож відповідача чи до різних відповідачів або за позовними заявами різних позивачів до одного й того самого відповідача.

Ухвала про обєднання адміністративних справ в одне провадження може виноситися як і під час розгляду судової справи ( у судовому засіданні) так і до початку судового розгляду справи.

Нижче приведені зразки ухвал про обєднання адміністративних справ в одне провадження як в судовому засіданні так і до початку розгляду справи.

 

   


                                                                           УКРАЇНА

                                      КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

                                                                         УХВАЛА

про об єднання адміністративних справ в одне провадження

19 листопада 2008 року                                                                                  Справи № 2-а-ХХХХХ/08,

Суддя Київського окружного адміністративного суду Фамілія І.П., розглянувши позовну заяву приватного підприємства «ХХХХХХХХХХ»

         до     ХХХХХХХХХХ  

про визнання нечинним податкового повідомлення-рішення

ВСТАНОВИВ:

Подана заява відповідає вимогам, встановленим ст.106 КАС України. Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. В справі достатньо доказів для призначення справи до розгляду в судовому засіданні. В провадженні суду є аналогічна справа за позовом приватного підприємства «ХХХХХХХХХХ» до ХХХХХХХХХХ, про визнання нечинним податкового повідомлення-рішення.

                На підставі викладеного, керуючись ст.116, ст.107 КАС України, –

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження по справі за позовом приватного підприємства «ХХХХХХХХХХ» до ХХХХХХХХХХ про визнання нечинним податкового повідомлення-рішення.

Об’єднати дану справу в одне провадження   із справою № 2-а-ххххх/08 за позовом приватного підприємства „ХХХХХХХХХХ” до     ХХХХХХХХХХ про визнання нечинним податкового повідомлення-рішення присвоївши № 2-а-ххххх/08.

Призначити справу до розгляду в судовому засіданні 23 .10.2008 року о 10 год.00 хв. в приміщенні Київського окружного адміністративного суду за адресою М.Київ з участю сторін.

Відповідно до ст.71 КАС України в адміністративних справах обов язок доказування покладається на суб єкта владних повноважень.

Запропонувати відповідачу в разі невизнання адміністративного позову подати до 23 .10.2008 року заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень.

Копію ухвали та інформацію про права та обов’язки сторін невідкладно направити особам, які беруть участь у справі. Відповідачу також направити копію позовної заяви та додані до неї документи.

На судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Справа розглядатиметься суддею одноособово  

Ухвала оскарженню не підлягає.                                                                               

 

 

 

Суддя                                                                                                    Фамілія І.П.

Pages: 1 2

Розділ: Судочинство | 1 Comment »

1 коментар

  1. Вадим :
    Грудень 25th, 2012 о 12:00

    Не Фамілія, а Прізвище.

Ваш коментар