« | Головна | »

Закон про “Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” підписаний Президентом

Додав cadaver | Серпень 1, 2012

Документ був прийнятий з урахуванням поправок Віктора Януковича, оскільки, на його думку, нормами прийнятого раніше Закону порушувалася Конституція, створювався ризик втручання в особисте життя громадян.

Закон № 5090-VI про “Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів”, двічі ветований В.Януковичем і знову прийнятий на початку липня, нарешті підписаний Президентом.

Зокрема, Президент пропонував виключити із законопроекту норму про введення додаткової обов’язкової вимоги – наявності укладеного договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу при реєстрації (перереєстрації).

Закон вступить в силу через 3 місяці з дня його опублікування (крім підпунктів 13 – 21 пункту 2 розділу I, які вступлять в силу через 6 місяців з дня опублікування. Норми Закону про “Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів” не застосовуються до договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, укладених до набрання чинності цим Законом.

Розділ: Новини | No Comments »

Ваш коментар

Новые Туры в Финляндию из Бишкека срочно