« | Головна | »

Якщо ВУЗ порушить правила, постраждають абітурієнти

Додав cadaver | Серпень 4, 2012

11 серпня вищі навчальні заклади повинні оприлюднити накази про зарахування на навчання за кошти держбюджету, а до 25 серпня – накази про зарахування за кошти фізичних (юридичних) осіб. Про це йде мова в листі Міносвіти.

Даним документом керівників ВНЗ попередили про персональну відповідальність за порушення при формуванні рейтингових списків і при підготовці наказів про зарахування, зокрема, невиконання вимог пункту 7.1 розділу VII Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році за зарахування вступників з балами нижче 124 з непрофільних та 140 з профільних предметів. Крім того, не допускається формування роздільних рейтингових списків і наказів (пункт 5.9 розділу V Умов прийому).

Також не допускається зарахування за відсутності ліцензії або з перевищенням встановленого ліцензованого обсягу, самовільний перерозподіл місць держзамовлення між спеціальностями або його невиконання, і т.п.

Всі накази про зарахування до вищих навчальних закладів, незалежно від форми власності та підпорядкування, будуть перевірені за допомогою Єдиної державної бази даних з питань освіти.

У разі встановлення порушень Умов прийому накази про зарахування будуть скасовані, неправомірно зараховані студенти не отримають студентські квитки, а винних у допущенні порушень притягнуть до відповідальності.

Нагадаємо, що 31 липня закінчився прийом документів від вступників до вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації, а 1 серпня приймальні комісії почали оприлюднювати на своїх інформаційних стендах та сайтах перші рейтингові списки прийнятих на денну форму навчання.

Розділ: Новини | No Comments »

Ваш коментар