« | Головна | »

Як відрізнити справжнього даїшника від шахрая?

Додав cadaver | Червень 17, 2012

З напливом іноземних вболівальників до ЄВРО 2012 почастішали випадки коли шахраї під виглядом працівників Державтоінспекції зупиняють автомобілістів на дорогах і вимагають від них хабарі.

Для того, щоб Ви не потрапили у таку неприємну ситуацію, потрібно знати як відрізнити на дорозі шахрая від працівника Державтоінспекції.

Для уникнення непорозумінь із  шахраями в МВС нагадують, що інспектори дорожньо-патрульної служби (ДПС) ДАІ повинні бути:

- одягнені у формений одяг синього кольору. Сорочка – світло-синя, брюки – темно-сині з тонкою червоною смугою з боків, на голові – темне-синє кепі з гербом України.

- табельна зброя носиться в кобурі, закріпленій на поясі. І кобура, і ремінь – білого кольору.

- на обох рукавах нашиті шеврони: на лівому плечі – із загальною інформацією про силову структуру («Україна МВС»), на правому плечі – про місце в структурі МВС («Дорожньо-патрульна служба» або «Державна автомобільна інспекція»).

- нагрудний знак закріплюється на сорочці або кітелі з лівого боку. На ньому: двозначне буквосполучення, що позначає код регіону України, серійний номер (індивідуальний для кожного інспектора ДПС) і напис «МВС України».

- при собі працівник служби повинен мати планшет із бланками протоколів про адміністративні порушення та службове посвідчення працівника міліції з інформацією про структуру МВС.

- працівники спеціального загону ДАІ одягнуті в білу сорочку та носять темно-сині кашкети. На нагрудному знаку перед серійним номером інспектора – замість коду регіону буквосполучення «СЗ» – «Спеціальний загін». Решта деталей уніформи – аналогічна форменому одягу звичайних працівників ДПС.

Розділ: Інше | No Comments »

Ваш коментар